Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради 24-ої сесії 7-го скликання "Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево (нова редакція)”
Вівторок, 28 листопада 2017 15:00

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради 24-ої сесії 7-го скликання "Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево (нова редакція)”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на сторінці http://mukachevo-rada.gov.ua в розділі – Відкрите місто – регуляторна діяльність – проекти регуляторних актів та АРВ.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: пл. Духновича Олександра, 2 управління міського господарства, каб. № 80,81 тел. 2-30-48,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 73 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних