Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення Проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради «Про затвердження Положення про електронні петиції»
Вівторок, 30 січня 2018 17:44

Повідомлення про оприлюднення Проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради «Про затвердження Положення про електронні петиції»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення про електронні петиції. Дане Положення розроблено з метою встановлення процедур і правил, за якими громадяни отримають право ініціювати розгляд нормативних документів органами місцевого самоврядування, шляхом створення та підписання петиції з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем.

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта буде розміщена в міськрайонній газеті “Мукачево”, а проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua (Розділ: “Відкрите місто” - “Регуляторна діяльність” - “Проекти регуляторних актів та АРВ»).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника: відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його оприлюднення в електронному або письмовому вигляді.

Адреса розробника: м.Мукачево, пл.Духновича Олександра,2, каб.33, тел.: 5-44-61; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 471 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box