Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева” (нова редакція)
Середа, 21 лютого 2018 10:22

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Мукачівської міської ради Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева” (нова редакція)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Дане Положення визначає основні вимоги до організації і запровадження бюджету громадських ініціатив міста Мукачева як інструменту розвитку демократії, залучення членів територіальної громади до управління та розподілу коштів бюджету міста.

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта буде розміщена в міськрайонній газеті “Мукачево”, а проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua (Розділ: “Відкрите місто” / “Регуляторна діяльність” / “Проекти регуляторних актів та АРВ”).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника: відділу економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його оприлюднення в електронному або письмовому вигляді.

Адреса розробника: м.Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2, каб.56, тел.: 5-48-49; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ економіки

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 120 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних