Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Мукачівської міської ради „Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти м. Мукачева”
Вівторок, 20 лютого 2018 17:05

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта виконавчого комітету Мукачівської міської ради „Про затвердження Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти м. Мукачева”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Дане Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти м. Мукачева створене з метою раціонального формування мережі класів, недопущення перевищення норми наповнюваності класів.

Звертаємо увагу на те, що проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде розміщено в мережі Інтернет на сторінці http://mukachevo-rada.gov.ua в розділі – Відкрите місто – регуляторна діяльність – проекти регуляторних актів та АРВ.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника: управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його оприлюднення в електронному або письмовому вигляді.

Адреса розробника: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2, каб.15,16, тел.: 5-42-13; електронна пошта: http://Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Управління освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 107 разів
Управління освіти, молоді та спорту

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 2-13-67

Адреса:

м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінети № 60-64)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних