Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Повідомлення про оприлюднення/Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Мукачівської міської ради
П'ятниця, 05 лютого 2016 17:40

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Мукачівської міської ради

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

1. Про затвердження Положення "Про сервітутне використання земель комунальної власності територіальної громади м. Мукачево"

2. Про встановлення мінімальної суми місячного орендного платежу 1 кв. м. загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території м. Мукачево

3. Про затвердження Порядку встановлення земельних сервітутів для розміщення об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури та зв'язок.

Звертаємо увагу на те, що інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта розміщено в ММКП «Редакція газети «Мукачівська ратуша», а проект регуляторного акта з усіма додатками,  відповідним аналізом регуляторного впливу, звітом про базове відстеження розміщено в мережі Інтернет на сторінці www.mukachevo-rada.gov.ua (Розділ регуляторна діяльність. Проекти регуляторних актів та АРВ).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника управління комунальної власності Мукачівського міськвиконкому протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: вул. Пушкіна, 2, управління комунальної власності, начальник Козар В.В., каб. № 15-16 тел. 2-25-22, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Прочитано 329 разів
Відділ комунальної власності

Контакти:

Тел.: +38 (03131) 2-25-22, 2-31-34

facebook

e-mail: ukv.ratusha@gmail.com

Адреса:

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл.Духновича, 2, каб. 15-16.

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box