Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів та АРВ/Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами та пивом (крім безалкогольного)
Вівторок, 19 липня 2016 17:43

Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами та пивом (крім безалкогольного)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 gerb ukraine blackwhite

УКРАЇНА

МУКАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

_____ сесія 7- го скликання

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

__________ 2016 року               Мукачево                                           № _____

Про заборону торгівлі алкогольними,

слабоалкогольними напоями,

винами та пивом (крім безалкогольного)

            Розглянувши листи Мукачівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області щодо порушень громадського порядку в нічний час доби та протидії злочинності на території міста Мукачево, відповідно до ст. 30, ч.6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності”, Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, Постанови КМУ від 15.06.2006р. №833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, з метою усунення порушень безпеки та встановленого законом порядку у вечірній та нічний час, зменшення кількості скоєних правопорушень, в тому числі у стані алкогольного сп'яніння, обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв на здоров'я неповнолітніх та мешканців м. Мукачево, зменшення шкідливого впливу на здоров'я населення шуму у нічний час, упорядкування торговельної діяльності на території міста, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (протокол № ___ від ________2016р.) та з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій (висновок, проткол № ___ від ______2016р.), Мукачівська міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин та пива (крім безалкогольного) з 23:00 год. до 07:00 год. за київським часом у стаціонарних об'єктах торгівлі, магазинах з кафетеріями, малих архітектурних формах, об'єктах дорожнього сервісу (в т.ч. комплекси АЗС), за винятком закладів ресторанного господарства, на території м.Мукачево.
  2. Зобов'язати власників закладів торгівлі, об'єктів дорожнього сервісу (в т.ч. комплексів АЗС) забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами та пивом (крім безалкогольного), у години, визначені цим рішенням.
  3. Рекомендувати Мукачівському відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, ММКП «Муніціпальна поліція» та Мукачівській ОДПІ Головного управління ДФС у Закарпатській області здійснювати постійний контроль за дотриманням даного рішення у межах власних повноважень, вживати всі передбачені законодавством України необхідні заходи до суб'єктів господарювання м.Мукачево, які порушують встановлену цим рішенням заборону щодо реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин та пива (крім безалкогольного).
  4. Затвердити аналіз регуляторного впливу регуляторного акта «Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами та пивом (крім безалкогольного)» згідно додатку.
  5. Відділу економіки управління економіки та транскордонного співробітництва, оприлюднити рішення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління економіки та транскордонного співробітництва Р.Орос та постійну депутатську комісію міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

     

Міський голова                                                     А.Балога  

Прочитано 325 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних