Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів та АРВ/Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції
Четвер, 16 лютого 2017 16:59

Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

gerb ukraine blackwhite

МУКАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

___ сесія 7-го скликання

РІШЕННЯ

 

 

                 2017                          Мукачево                                        № ___

 

Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції.

З метою забезпечення благоустрою, сприяння належного утримання територій, дотримання чистоти та порядку у місті Мукачево, на підставі ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Закону України "Про благоустрій населених пунктів", враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту (протокол № ___ від _________ 2017 р.); законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій(протокол №_____ від________ 2017 р.)Мукачівська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції (додаток 1).

2. Рішення 67-ої сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 27.10.2014р № 1250 «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів міста Мукачево» визнати таким, що втратило чинність.

3. Затвердити аналіз регуляторного впливу результативності регуляторного акта “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево в новій редакції.”(додаток 2).

4. Управлінню міського господарства оприлюднити дане рішення в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті Мукачівської міської ради www.mukachevo-rada.gov.ua.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління міського господарства О. Ціника та постійні депутатські комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту; законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій.

Міський голова                                         А.Балога

 

Завантажити                             

Прочитано 641 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box