Ви тутВідкрите місто/Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів та АРВ/Про оприлюднення проекту рішення ВК Мукачівської міської ради «Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №16 від 31.01.2017 року «Про затвердження правил проведення земляних робіт на території міста Мукачево»
Вівторок, 28 березня 2017 17:15

Про оприлюднення проекту рішення ВК Мукачівської міської ради «Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №16 від 31.01.2017 року «Про затвердження правил проведення земляних робіт на території міста Мукачево»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

gerb ukraine blackwhite

У К Р А Ї Н А

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

МУКАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

28.03.2017                         Мукачево                                    № 69

Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про внесення доповнення до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради №16 від 31.01.2017року «Про затвердження правил проведення земляних робіт на території міста Мукачево»»

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до проекту регуляторного акта, виконавчий комітет ВИРІШИВ:

1. Управлінню міського господарства оприлюднити в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті Мукачівської міської ради (www.mukachevo-rada.gov.ua) проект рішення "Про внесення доповнення до Правил проведення земляних робіт на території міста Мукачево", аналіз регуляторного акту згідно додатку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (В.Гасинця).

Міський голова                                         А.Балога

 

Завантажити                             

Прочитано 305 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box