Середа, 15 січня 2020 09:28

Необхідність укладання колективних угод (договорів) на підприємстві

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Необхідність укладання колективних угод (договорів) на підприємстві

Сектор з питань праці управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради звертає Вашу увагу, на доцільності укладання колективних угод (договорів) на підприємствах, установах, організаціях.

Чинним законодавством не передбачено обов'язковості укладення колективного договору, також не передбачена відповідальність підприємства чи його посадових осіб за неукладення колективного договору.

Однак, необхідність в укладенні колективного договору насамперед зумовлена запобіганню конфліктам і спорам, які можуть виникнути в трудовому колективі, та їх врегулюванням.

Колективний договір, укладений з урахуванням реальних можливостей підприємства, сприяє стабільній, високопродуктивній роботі, створенню надійних засад для соціального захисту працівників, значно зменшує ризик виникнення трудових конфліктів і соціальної напруженості в колективі. Обов’язковість укладання колективного договору зумовлена також тим, що у колективному договорі обов’язково включаются норми оплати праці працівників конкретного підприємства, конкретизується тривалість відпустки та додатково встановлюються пільги і компенсації за роботу в шкідливих і важких умовах праці, передбачаються особливості трудового колективу.

Сектор з питань праці

Прочитано 58 разів

ГАЛЕРЕЯ