Відділ інформаційних технологій та цифровізації

П'ятниця

перерва

Контакти

89600, Закарпатська область, м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 (каб. № 75)

+380 (3131) 5-44-63

Відділ інформаційних технологій та цифровізації

Начальник відділу інформаційних технологій та цифровізації

+38 (03131) 5-44-63

Заступник начальника відділу інформаційних технологій та цифровізації

+38 (03131) 5-44-63

Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та цифровізації

ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

• Збирає, структурує та аналізує інформацію у Мукачівській міській раді, її виконавчих органах, яка має відношення до сфери інформаційних технологій, цифрового розвитку та цифровізації формує постановки задач для обробки даної інформації.
  • Забезпечує на території Мукачівської міської територіальної громади реалізацію державної політики у сфері електронного урядування та електронної демократії.
  • Забезпечує розвиток цифрових навичок та цифрових прав посадових осіб Мукачівської міської ради та мешканців громади.
  • Забезпечує реалізацію державної політики у сфері безпеки інформації, зв’язку, телекомунікацій, розвитку інфраструктури широкосмугового доступу до інтернету та телекомунікацій.
  • Забезпечує реалізацію державної політики у сфері надання електронних та адміністративних послуг та розвитку ІТ-індустрії.
  • Надає рекомендації щодо складання плану та написання технічних завдань при закупівлі комп’ютерної та офісної техніки для виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Надає рекомендації виконавчим органам Мукачівської міської ради щодо закупівель комп’ютерної та офісної техніки.
  • Проводить навчання та надає інформаційно-методичну допомогу персоналу, для роботи в програмно-апаратних комплексах, які застосовуються в Мукачівській міській раді та її виконавчих органах.8) Виконує роботи по інсталяції комп’ютерної та офісної техніки, її налаштуванню, профілактики та технічного супроводу. Надає консультації з питань її експлуатації.
  • Формує та вдосконалює топологію локальних комп’ютерних мереж Мукачівської міської ради та забезпечує їх взаємодію, адміністрування та технічну підтримку.
  • Забезпечує доступ до мережі Інтернет, відповідно до політики інформаційної безпеки.
  • Здійснює адміністрування серверного обладнання, формує, вдосконалює та проводить регламентні роботи по експлуатації, резервному копіюванню та відновленню даних.
  • Забезпечує інформаційний та телекомунікаційний зв’язок в Мукачівській міській раді, її виконавчих органах, апараті міської ради та її виконавчого комітету.
  • Забезпечує технічний супровід (аудіо та відео трансляції, конференцзв’язок, установка проєкційного обладнання тощо) на публічних заходах, які відбуваються в Мукачівській міській раді, її виконавчих органах, апараті міської ради та її виконавчого комітету.
  • Організовує та здійснює заходи щодо програмного та комп’ютерного забезпечення діяльності Мукачівської міської ради, її виконавчих органах, апараті міської ради та її виконавчого комітету.
  • Організовує підготовку проектів рішень Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень Мукачівського міського голови з питань, що належать до компетенції відділу.
  • Організовує взаємодію з виконавчими органами Мукачівської міської ради, комунальними підприємствами, установами, організаціями у сфері впровадження інформаційних технологій.
  • Готує матеріали з питань компетенції відділу для доповідей та виступів Мукачівського міського голови.
  • Бере участь у засіданнях виконавчого комітету Мукачівської міської ради, у чергових та позачергових засіданнях сесій Мукачівської міської ради.
  • Надає інформаційно-методичну допомогу виконавчим органам Мукачівської міської ради у вирішенні питань, які знаходяться у компетенції відділу.
  • Забезпечує інформаційну безпеку при роботі з персональним комп’ютером, локальною мережею або Інтернет, встановлення та оновлення антивірусних програм, паролів доступу.
  • Взаємодіє з підприємствами, установами та сервісними центрами з питань технічного обслуговування та придбання нової комп’ютерної техніки та оргтехніки.
  • Забезпечує належну роботу офіційного веб-порталу «Smart City» Мукачівської міської територіальної громади, розміщення на ньому необхідної інформації.
  • Модернізує та моделює структуру веб-порталу «Smart City» Мукачівської міської територіальної громади.24) Забезпечує захист інформації автоматизованої системи взаємодії Центру надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради з підсистемою «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України» через мережу НСКЗ.
  • Забезпечує адміністрування та супровід Автоматизованої системи управління документами «ДОК ПРОФ 3».
  • Забезпечує постійне оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних Мукачівської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств.

Прикріплені файли