Відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

Розпорядок роботи

Понеділок – Четвер

перерва 12:30-13:00

П'ятниця

перерва

Контакти

89600, Закарпатська область, м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 (каб. № 31-32)

Відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності

Посада

Начальник відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

Посада

Головний спеціаліст відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

Посада

Завдання відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради

Основними завданнями Відділу є:

• Забезпечення взаємозв'язку Мукачівського міського голови із заступниками міського голови, виконавчими органами Мукачівської міської ради та старостами.
  • Здійснення організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та виконавчих органів Мукачівської міської ради.
  • Забезпечення реалізації норм чинного законодавства України з питань організації діловодства, документообігу та організації належного реагування виконавчих органів Мукачівської міської ради, їх структурних підрозділів та посадових осіб.
  • Встановлення та забезпечення єдиного порядку документообігу на основі використання сучасних засобів організаційної техніки та програмного забезпечення з метою скорочення кількості паперових носіїв інформації.
  • Розроблення Інструкції з діловодства у виконавчих органах міської ради, апараті виконавчого комітету Мукачівської міської ради та номенклатури справ, своєчасного внесення змін до них на підставі відповідних нормативно-правових актів.
  • Здійснення контролю за станом виконавської дисципліни, доведення управлінських рішень Мукачівського міського голови, рішень виконавчого комітету Мукачівської міської ради до відома виконавців та зацікавлених осіб.

Прикріплені файли