Відділ ведення Державного реєстру виборців

П'ятниця

Графік прийому громадян

Начальник відділу

другий та четвертий вівторок місяця

третій четвер місяця

Контакти

89600, Закарпатська область, м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 (каб. № 77)

+380 (3131) 3-18-03

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

+38 (03131) 3-18-03

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців

+38 (03131) 3-18-03

Завдання та функції відділу

Основними завданнями Відділу є:

• Ведення Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України і проживають або перебувають на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.
  • Складання та уточнення списків виборців на виборчих дільницях.

Відповідно до завдань Відділ здійснює наступні функції:

• Забезпечує ведення Державного реєстру виборців (далі - Реєстр), що передбачає здійснення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій: внесення запису про виборця до бази даних Реєстру; внесення змін до персональних даних виборців, що містяться в базі даних Реєстру; знищення запису Реєстру на підставах і у спосіб, що встановлені Законом України “Про Державний реєстр виборців” (далі - Закон) та рішеннями розпорядника Реєстру, прийнятими згідно із Законом, з використанням візуального та автоматизованого контролю за повнотою та коректністю персональних даних Реєстру.
  • Веде облік усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру в порядку та за формою, встановленими розпорядником Реєстру.
  • Забезпечує відповідно до чинного законодавства України захист Реєстру під час його ведення, в тому числі дотримання вимог функціонування комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”.
  • Визначає на підставі відомостей про виборчу адресу виборця, номер виборчого округу, округу з референдуму (зазначає закордонний округ) та номер виборчої дільниці, дільниці референдуму, до яких відноситься виборець.
  • В установленому законом порядку розглядає заяви громадян (осіб) щодо включення до Реєстру.
  • В установленому законом порядку розглядає заяви громадян (осіб) щодо внесення змін до персональних даних виборця у Реєстрі.
  • Проводить, у разі потреби, перевірки відомостей про особу, зазначених у заяві про включення до Реєстру чи зміну її персональних даних, внесених до Реєстру.
  • Надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про його включення до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру.
  • Надсилає на виборчу адресу виборця повідомлення про внесення змін до його персональних даних, внесених до Реєстру.
  • Проводить розгляд письмових запитів виборця, поданих у встановленому Законом порядку, та надає відповідну інформацію з Реєстру.
  • Здійснює щомісячне поновлення, а також уточнення персональних даних Реєстру.
  • Забезпечує у разі призначення виборів чи референдумів складання, уточнення та виготовлення списків виборців на виборчих дільницях, дільницях референдуму відповідно до законодавства.
  • Здійснює відповідно до чинного законодавства України заходи щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.
  • Виготовляє іменні запрошення виборцям на вибори чи референдуми у випадках, передбачених чинним законодавством України.
  • Отримує від дільничних виборчих комісій відомості про зміни, внесені ними до уточнених списків виборців, для опрацювання в установленому Законом порядку.
  • Проводить розгляд заяв політичних партій про виявленні порушення порядку ведення Реєстру (невключення виборців до Реєстру, неправомірне або кратне включення особи до Реєстру, неправильності персональних даних окремих виборців).
  • Надає необхідну інформацію на запит суду стосовно уточнення відомостей про виборця, у зв’язку з розглядом адміністративної справи щодо уточнення списку виборців.
  • Проводить розгляд запитів органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних виборчих комісій місцевих виборів про надання статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.
  • Проводить перевірку некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру.
  • Формує подання до Центральної виборчої комісії щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі.
  • 3.2.21. Здійснює облік виборчих дільниць, які існують на постійній основі.
  • Вносить до Реєстру дані про номери і межі одномандатних, територіальних виборчих округів після отримання від територіальних виборчих комісій рішення про утворення таких округів.
  • Передає до Центральної виборчої комісії зміст рішень та повідомлення виборчих комісій у передбачених законодавством випадках.
  • Здійснює налаштування та супроводження програмного і технічного забезпечення Реєстру.
  • Здійснює, в межах повноважень, договірну роботу щодо договорів, угод, контрактів, стороною яких виступає Мукачівська міська рада або її виконавчий комітет.
  • За дорученням керівництва аналізує матеріали, які надходять від правоохоронних, судових органів та органів прокуратури, інших державних органів та установ, сприяє своєчасному вжиттю заходів за результатами їх розгляду.
  • Представництво відділу у взаємовідносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності в межах повноважень Відділу.
  • Здійснює інші функції відповідно до законодавства, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
  • Покладення на відділ ведення Реєстру завдань, що виходять за межі його компетенції, не допускається.

Прикріплені файли