Ви тутВідкрите місто/Доступ до публічної інформації/Проекти рішень міської ради

Офіційні WEB - ресурси

 

 

1. Про затвердження списку обдарованої і талановитої учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, стипендіатів Мукачівської міської ради на 2019-2020 навчальний рік.

2. Про затвердження Положення про секретаріат ради (нова редакція).

3. Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

4. Про затвердження Положення про відділ інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради у новій редакції.

5. Про затвердження Положення про відділ контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради (нова редакція).

6. Про затвердження Положення про нагородження Почесною Грамотою, Грамотою, Подякою виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

7. Про затвердження Положення про відділ економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

8. Про затвердження Положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

9. Про затвердження Положення про відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

10. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево на 2019 рік.

11. Про затвердження Положення про відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

12. Про внесення змін до міської Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям м.Мукачева на 2019-2020 роки.

13. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

14. Про затвердження Положення про архівний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

15. Про затвердження Положення про господарський відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

16. Про затвердження Положення про службу персоналу виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

17. Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

18. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

19. Про затвердження Статуту Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівпастранс» (нова редакція).

20. Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

21. Про затвердження Положення про Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

22. Про затвердження Положення про Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради (нова редакція).

23. Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

24. Про затвердження Положення про фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

25. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік, затвердженої рішенням 51 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018 р. № 1267 “Про Програму економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік”.

26. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади” у новій редакції.

Сторінка 1 із 5

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація