Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про скликання позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 24 жовтня 2016 16:30

Про скликання позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

gerb ukraine blackwhite

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

24.10.2016 р.  Мукачево   №536

Про скликання позачергової сесії

Мукачівської міської ради

7-го скликання

На підставі ч.ч. 4, 5 статті 46, п. 20 ч.4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Мукачівської міської ради 7-го скликання, провести позачергову сесію Мукачівської міської ради 7-го скликання 27 жовтня 2016 року о 10:00 год. у великому залі засідань міської ради з порядком денним:

1. Про затвердження детального плану території малоповерхової житлової забудови в південній частині міста Мукачево в районі вулиці Берегівська-бічна.

2. Про розроблення детального плану територій по вул.Франка Івана-бічна,б/н для відведення земельних ділянок під будівництво індивідуальних житлових будинків.

3. Про розроблення детального плану територій урочища «Рит» для відведення земельних ділянок під будівництво індивідуальних житлових будинків.

4. Про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок військовослужбовцям-учасникам антитерористичної операції для будівництва та обслуговування житлових будинків.

5. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності територіальної громади міста для продажу шляхом аукціону.

Прочитано 366 разів

ГАЛЕРЕЯ