Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про початок опалювального періоду

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 10 жовтня 2017 11:14

Про початок опалювального періоду

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

09.10.2017                    Мукачево                   399

Про початок опалювального

періоду в місті Мукачево

У зв’язку із значним зниженням середньодобової температури повітря та з метою забезпечення сприятливих умов для проживання та навчання мешканців м.Мукачево, керуючись пп.1,20 ч.4 ст. 42 та ч.8 ст.59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Розпочати опалювальний період для населення міста Мукачево з 15 жовтня 2017 року.

2. Для бюджетних установ міста: закладів освіти, культури і мистецтв та інших соціальних об’єктів, розміщених у м.Мукачево, опалювальний сезон розпочати з 15 жовтня 2017 року.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради нарахування житлових субсидій на житлово-комунальні послуги та нарахування пільг пільговій категорії населення міста проводити на опалювальний період 2017-2018 рр. починаючи з 15 жовтня 2017 рр. згідно чинного законодавства.

4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Мукачівської міської ради (М.Тоба) забезпечити виділення коштів для розрахунків за спожиті бюджетними установами міста енергоносії.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (В.Гасинець).

Міський голова                                                                                          А. Балога

Прочитано 701 разів

ГАЛЕРЕЯ