Вівторок, 06 березня 2018 09:22

До відома багатодітних родин міста Мукачева

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

            Повідомляємо, що Законом України «Про охорону дитинства» передбачено пільги багатодітним сім`ям, в тому числі і на оплату житлово-комунальних послуг.

Нагадуємо, що багатодітна сім’я - сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Щоб скористатися цими пільгами, багатодітні родини повинні отримати посвідчення «батьки багатодітної родини» та дітям з шести років - «дитина з багатодітної родини». Отже, батькам потрібно звернутися в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Мукачівської міської ради.

За минулий місяць, січень-лютий 2018 року, в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради було виписано, згідно поданих документів з ЦНАПу, 34 посвідчення багатодітної родини, з них:

«батьків з багатодітної сім`ї» - 22 посвідчень;

«дитина з багатодітної сім`ї» - 38 посвідчень.

           

                                  Відділ персоніфікованого обліку отримувачів

                           пільг, гарантій та компенсацій УПСЗН

 

Прочитано 167 разів

ГАЛЕРЕЯ