П'ятниця, 12 квітня 2019 16:41

Інформує відділ державних соціальних допомог

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

У квітні 2019 року до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради звернулося 284 громадян міста за призначенням державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога надається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно, в розмірі 1700 гривень щомісячно. Водночас зазначаємо що особам, які звернулися за призначенням допомоги протягом квітня-червня 2019 року збережено право на отримання даної державної допомоги із квітня 2019 року.

Для призначення державної допомоги подається заява одного з батьків, що складається за формою затвердженою Мінсоцполітики, посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дітей з багатодітної сім’ї, свідоцтво про народження всіх дітей. Всі документи подаються з пред’явленням оригіналу.

Разом з тим повідомляємо, що підприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» надіслали відповідне програмне забезпечення для призначення державної допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Прочитано 281 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація