Версія для друку
Четвер, 22 серпня 2019 08:19

Щодо стану проходження перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Триває другий етап перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям у ході реалізації проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який Міністерство соціальної політики впроваджує за сприяння Світового банку.

За результатами верифікації одержувачів державної соціальної допомоги (інформація про доходи, майновий стан, документ, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової карти платника податків, вік особи, тощо) було перевірено 115 особових справ одержувачів соціальної допомоги.

Основна частка розбіжностей полягає у несвоєчасному повідомленні заявниками про зміну свої персональних даних (заміна паспорта, відмова від реєстраційного номера облікової карти платника податків).

З метою виправлення ситуації та усунення непорозумінь прохання до громадян, які звертаються в управління праці та соціального захисту населення за отриманням державної соціальної допомоги своєчасно повідомляти про зміну майнового стану та своїх персональних даних.

Сектор державних соціальних інспекторів

Прочитано 342 разів