П'ятниця, 22 лютого 2019 12:14

Інформація для отримувачів субсидій!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради інформує, що станом на 20.02.2019 року фахівцями управління успішно сформовано і надіслано на опрацювання до Мінсоцполітики реєстри отримувачів субсидій, за якими з 1 березня 2019 року буде проведена монетизація субсидій у готівковій формі.

Нами сформовано два реєстри: реєстр субсидіантів пенсійного віку і реєстр працездатних субсидіантів.

Пенсіонери отримають субсидію готівкою на пенсійні картки. У разі відсутності пенсійної карткид, кошти надійдуть через поштове відділення, де отримують пенсію. Щодо осіб працездатного віку, то ля отримання готівкової субсидії їм слід звернутися до Ощадбанку з паспортом та кодом.

Кошти будуть перераховані після 12 березня. Відтак, субсидіанти повинні самостійно сплатити комунальні платежі у термін, визначений у платіжках.

Таке поняття, як "обов'язковий платіж", скасовано. Відтепер, субсидіанти оплачують фактичні показники і самостійно контролюють суми до слати. У випадку, якщо субсидійні кошти будуть зекономлені, субсидіанти зможуть розпорядитися ними на власний розсуд. Важливо лиш одне: боргів не повинно бути. Наявність боргу буде підставою для відмови у призначенні субсидії на літній період.

Інформуємо також про те, що відповідно до сформованих реєстрів, у Мукачеві субсидії отримуюють 3 374 пенсіонерів та 1 089 працездатних осіб.

Прочитано 390 разів

ГАЛЕРЕЯ