Четвер, 14 березня 2019 17:43

До уваги отримувачів житлових субсидій!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

До уваги отримувачів житлових субсидій, які звернулися до УПСЗН з новою заявою та декларацією про доходи у 2019 році!

Такі домогосподарства отримають платіжки на житлово-комунальні послуги за лютий з сумами субсидії з усіх комунальних установ, окрім «Закарпатгаз Збут». Тобто, за використаний газ субсидія не буде нарахована. З усіх питань слід звертатися до «Закарпатгаз Збут». На сьогодні, це підприємство єдине з усіх комунальних установ не заключило договору з АТ "Ощадбанк" на оплату субсидій.

Надаємо інформаційну довідку про кількість домогосподарств, які не отримають вчасно субсидію на використаний газ, та роз'яснення, чому так сталося.

В управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради з 1 січня 2019 року звернулося 376 сімей за призначенням житлової субсидії. 251 сім’ї вже призначено субсидію за новими правилами, шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору. АТ “Ощадбанк” здійснює переказ коштів на рахунки управителів багатоквартирного будинку, об’єднань та виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між АТ “Ощадбанк” (його установами) та управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг.

На сьогоднішній день такі договори заключні не з усіма установами. Однією з таких установ є «Закарпатгаз Збут». Типову форму договору визначає АТ “Ощадбанк” за погодженням з Мінсоцполітики. За отриманням інформації щодо операцій, здійснених за обліковим записом одержувача житлової субсидії щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, одержувачі субсидії слід звернутатися до АТ “Ощадбанк”.

Наголошуємо,що управління праці та соціального захисту населення більше не є розпорядником субсидійних коштів і не перераховує їх у безготівковій формі на особові рахунки субсидіантів в комунальні установи та не здійснює перекази готівкових коштів субсидіантам.

Прочитано 398 разів

ГАЛЕРЕЯ