Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Понеділок, 25 лютого 2019 10:46

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 


1. Головного спеціаліста, юрисконсульта управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна вища юридична освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

2. Головного спеціаліста, інспектора праці сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вимоги до посади: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

3. Спеціаліста II категорії, програміста сектору комп’ютерного та програмного обслуговування управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі ;

-особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію;

-копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння

вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави

або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

-дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30

календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 21.02.2019 року за адресою: м.Мукачево пл. Духновича, 2, каб.№ 34.

Прочитано 1560 разів

ГАЛЕРЕЯ