Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційно-аналітичних комплексів/Звіт відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради (колишні відділи: з питань внутрішньої політики та інформаційно-комп’ютерного забезпечення) за період з листопада 2017 по квітень 2018 року
Четвер, 05 квітня 2018 16:58

Звіт відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради (колишні відділи: з питань внутрішньої політики та інформаційно-комп’ютерного забезпечення) за період з листопада 2017 по квітень 2018 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

           Відділ у своїй роботі керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та рішеннями обласної та міської рад, розпорядженнями міського голови та Положеннями про відділ, а також посадовими інструкціями працівників відділу.

            З метою всебічного та об’єктивного висвітлення діяльності Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, прозорості та відкритості у прийняті рішень, відділом була розроблена та затвердження на сесії Мукачівської міської ради Програма висвітлення діяльності Мукачівської міської ради, виконавчого комітету та її виконавчих органів місцевими засобами масової інформації на 2018 -2020 рр.

            За звітний період працівниками відділу були підготовлені розпорядження міського голови, організація та контроль за їх виконанням до важливих державних дат та консультацій з громадськістю. Зокрема це стосується розпоряджень “Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік”, “Про заходи в місті Мукачево у зв`язку з Днем пам`яті жертв голодоморів”, “Про відзначення в місті Дня Гідності та Свободи”, “Про відзначення у місті Мукачеві 100-річчя подвигу Героїв Крут”, “Про підготовку та відзначення у місті Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України”, “Про відзначення в місті Мукачево Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан”, “Про вшанування у місті Мукачеві подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні”, “Про підготовку та відзначення у місті 79-ї річниці проголошення Карпатської України“ та інших. Всі вони пройшли за участі громадськості та були широко висвітлені в електронних та друкованих ЗМІ.

            Працівники відділу брали участь у заходах, які готувалися іншими управліннями та відділами виконавчого комітету Мукачівської міської ради, залучали до їх проведення громадські організації та релігійні об’єднання.

Одним із головних напрямків діяльності відділу є інформування керівництва міста та обласної державної адміністрації про найбільш важливі події суспільно-політичного характеру, відповіді на індивідуальні та колективні звернення громадян та організацій, відповіді щодо виконань розпоряджень голови ОДА та рішень Закарпатської обласної ради, структурних підрозділів Закарпатської ОДА.

Зустрічі за “круглим столом” також одна з форм роботи, яку відділ продовжував здійснювати у звітній період з ветеранськими, національно-культурними, просвітницькими та іншими організаціями.

            Стало традицією запрошувати на загальноміські заходи представників найбільших релігійних конфесій міста, що також сприяє кращому порозумінню, злагоді та толерантності нашої міської багатонаціональної та поліконфесійної спільноти.

            Вказаний період був також  позначений значним об'ємом роботи спрямованої на покращення робочих умов та оптимізацію зусиль працівників виконавчого комітету у роботі з комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням.

         Зокрема, враховуючи роль комп'ютерного та технічного забезпечення для роботи Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, відділ інформаційного-аналітичних комплексів виконавчого комітету здійснює інформаційне та технічне обслуговування комп'ютерного, мережевого, периферійного обладнання, та програмного забезпечення виконавчого комітету міської ради.

         Здійснюється підтримка у належному стані функціонування парку комп'ютерної техніки, мережевого та периферійного обладнання, програмного забезпечення структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

         За звітній період працівниками відділу проводилася постійна підтримка стабільного функціонування комп'ютерної техніки структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підтримання в належному стані периферійного обладнання (друкарської техніки, сканерів та ксероксів), обслуговування електронної пошти, обслуговування локальної комп'ютерної мережі, відновлювалися пошкоджені інформаційні ресурси у випадках збоїв та поломок, вдосконалення комп'ютерних систем та підвищення їх потужностей. Також відділом постійно ведеться облік стану та руху комп'ютерної техніки по міськвиконкому.

         Відповідно до Законів України “Про приєднання України до Бернської конвенції про охорону літературних і художніх прав (Паризького акта від 24.07.1971, зміненого 02.10.1979)”, “Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право” та Закону України “Про авторські та суміжні права”, враховуючи неприпустимість використання структурними підрозділами міськвиконкому неліцензійного програмного забезпечення, відділом проведено ряд заходів щодо ліквідації неліцензійного програмного забезпечення на комп'ютерах, котрі рахуються на балансі міськвиконкому.

У зв'язку з вищезазначеним ведеться постійна консультативна підтримка працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, щодо використання у роботі офісних програм, програми електронного документообігу та інших.

            Проводилася робота по підтриманню безперебійної роботи сайту Мукачівської міської ради, а також вчасне висвітлення інформації, поданої відділами виконкому для оприлюднення. Завдяки аналізу роботи сайту, а також тісній взаємодії з відділами міськвиконкому, була розширена його структура і додані нові категорії для кращого висвітлення матеріалів та оптимізації роботи сайту.

        На даний момент всі відділи ознайомлені з правилами подачі матеріалів для публікації. В деяких випадках були проведені роз’яснювальні роботи по обробці текстової та графічної інформації.

            Вся робота відділу проводиться під керівництвом міського голови та його заступників у тісній співпраці з представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Начальника відділу інформаційно-аналітичних

комплексів виконавчого комітету

Мукачівської міської ради                                                                                                                                       І.Лендьєл                                                                 


Прочитано 7885 разів

ГАЛЕРЕЯ