Середа, 07 серпня 2019 15:08

Мукачівська міська літературна премія імені Юрія Мейгеша

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Щорічна міська літературна премія імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева (надалі Премія) заснована Мукачівською міською радою на честь одного з найбільш відомих українських письменників Закарпаття ХХ століття, почесного громадянина міста Мукачева.

Присуджується молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева.

Мета Премії - поліпшення роботи з обдарованою творчою молоддю міста Мукачева, всебічна підтримка молодих авторів та видання їх перших книжок.

Загальна сума Премії становить 10 000 (десять тисяч) гривень.

До участі в конкурсі допускаються твори молодих авторів, які проживають і працюють на території міста Мукачева, віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи).

На здобуття Премії подаються рукописи творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад). При висуванні твору вказується його творець (автор).

Вручення Премії приурочується до Днів міста Мукачева (травень місяць) та проводиться під час засідання сесії Мукачівської міської ради.

 

Порядок висунення осіб на здобуття премії

Умови участі у конкурсі та перелік необхідних документів

Анкета-заявка

Робота комісії

Персональний склад комісії

Нагородження переможців

Прочитано 407 разів

ГАЛЕРЕЯ