Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівська міська Програма розвитку культури і мистецтв Мукачева на 2018-2020 роки
П'ятниця, 12 липня 2019 10:26

Мукачівська міська Програма розвитку культури і мистецтв Мукачева на 2018-2020 роки

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міською комплексною Програмою розвитку галузі культури міста Мукачева на 2018-2020 роки передбачені завдання, заходи та показники, виконання яких дасть змогу забезпечити задоволення духовних потреб громади міста Мукачева; покращення матеріально-технічної бази закладів культури та мистецтв міста, враховуючи вимоги сьогодення; сприяння розвитку творчого потенціалу художніх колективів, індивідуальних виконавців, творчих особистостей, які проживають у місті, найкращих учнів шкіл естетичного виховання за результатами навчання і участі у конкурсах; усунення проблем з питань організації і проведення різнопланових культурно-мистецьких заходів, театральних постановок, фестивалів на професійному рівні.

Всі напрями і заходи міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки спрямовані на сприяння розвитку закладів культури і мистецтв міста Мукачева, підтримку творчого потенціалу у всіх жанрах і видах, сприяння проведенню культурно-мистецьких заходів на належному професійному рівні, налагодження співробітництва з міжнародними установами, закладами культури, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, виявлення та підтримка талановитих літераторів, педагогів, митців, акторів міста, покращення матеріально-технічної бази закладів шляхом модернізації технічного переоснащення, збереження культурної спадщини і виконання всіх інших завдань, які стоять перед відділом культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом 2018-2020 років.

Фінансове забезпечення виконання міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Мукачева.

ЗАВАНТАЖИТИ РІШЕННЯ

Про затвердження міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція). (Рішення №1249)

Про внесення змін до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція). (Рішення №1349)

Прочитано 185 разів

ГАЛЕРЕЯ