Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У бібліотеках міста проведено заходи по відзначенню 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Вівторок, 12 березня 2019 16:01

У бібліотеках міста проведено заходи по відзначенню 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Центральній міській бібліотеці ім. О. Духновича 6 та 10 березня проведено літературно-мистецьку годину "Грані таланту Кобзаря". Учасники заходів - читачі бібліотеки, члени національно-культурних товариств та вихованці і вчителі загальноосвітніх шкіл міста, читали та виконували твори Великого Кобзаря, ділилися враженнями від його мистецької спадщини. Для відвідувачів у читальнійзалі експонується і книжково-ілюстративна виставка про життя і творчість Шевченка "Не вмирає душа наша, не вмирає воля".

7 березня до міської бібліотеки для дітей на літературну скарбничку "Шевченко – дітям" завітали вихованці ДНЗ № 12 (вихователь Мар’яна Попович). Бібліотекар Алла Товтин розповіла дошкільнятам про життя видатного українця. Підготувалися до зустрічі і маленькі відвідувачі – у їх виконанні прозвучали поетичні твори Шевченка. Залюбки діти переглянули мультфільм, в якому тітонька Сова знайомила маленьких глядачів з картинами Тараса Григоровича "Тарас Шевченко. Казки картинної галереї". А так як всі присутні зізналися, що дуже люблять малювати, бібліотекарі підготували для них ілюстрації-розмальовки до віршів Шевченка.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 282 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація