Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівська дитяча школа мистецтв №2 представила творчий звіт під назвою "В країні музики й добра"
Вівторок, 26 березня 2019 15:48

Мукачівська дитяча школа мистецтв №2 представила творчий звіт під назвою "В країні музики й добра"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

23 березня у залі Мукачівського драмтеатру відбулося свято, яке подарували для батьків та гостей викладацькі та учнівські колективи Мукачівської дитячої школи мистецтв “2. Це була справжня творча подія для нашого міста, те що народжувалось серцем та реалізовувалось протягом року у кропіткій, високопрофесійній щоденній праці вчителів та талановитих учнів.

Завдяки таланту та наполегливості викладачів: Олексія Тулюка, Віталії Гуті, Олени Перести,Тетяни Колодяжної, Христини Ковач, Тетяни Райко, Андріани Долини, Ольги Сусол, Нестора Мальчицького, Мирослави Мишкулинець, Лілії Приходько, Ілдики Микуланинець, Василя Плоскіни, Романа Коворданія, Галини Беци Вероніки та Євгена Тищука, Ігоря Гайди та директора Маріанни Кешелі гості свята мали можливість насолодитись виконавською майстерністю зразкового дитячого театрального колективу "Росинка", дитячих хорових колективів, індивідуальними виконавцями та колективами фортепіаного, народного та оркестрового відділу, сольного співу та хореографії. Неможливо не відмітити блискучу концертмейстерську роботу викладачів Тімеї Головнич, Марії Прожегач, Ольги Деркач та Тетяни Колодяжної.

Креативний викладацький склад школи вкотре здивував та подарував неперевершені композиції у своєму виконанні. Тож, свято вдалося. Бажаємо подальших творчих пошуків та успіхів.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 175 разів

ГАЛЕРЕЯ