Вівторок, 26 березня 2019 15:49

До уваги батьків талановитих діток!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 1 квітня 2019 року розпочнеться прийом заяв для вступу на конкурсній основі до мистецьких шкіл міста Мукачева. Заяви реєструватимуться у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 (міська Ратуша).

Тож якщо у Вас творча та талановита дитина і Ви хочете, щоб вона професійно займалася музикою, співом, танцями, образотворчим чи театральним мистецтвом, обирайте навчальний мистецький заклад, який допоможе розвинути її творчі здібності та розкрити творчий потенціал.

Прийом учнів до мистецьких навчальних закладів здійснюється на підставі заяв батьків та вступних іспитів, які проводитимуться безпосередньо у обраних закладах. У школах встановлено шестиденний робочий тиждень. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять.

До Вашої уваги перелік початкових мистецьких закладів міста з відповідними мистецькими напрямками:

Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С. Мартона

Адреса: м. Мукачево, вул. Штефана Августина, 2; вул. Недецеї, 32.

При школі діють відділи:

- фортепіанний

- відділ струнно-смичкових інструментів

- відділ народних інструментів

- відділ духових та ударних інструментів

- музично-теоретичний

- вокально-хоровий

- хореографічний.

Термін навчання 6-8 років.

Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

Адреса: м. Мукачево, вул. Грушевського, 10

При школі діють відділи:

- фортепіанний

- народних інструментів

- оркестровий

- музично-теоретичний

- вокального співу

- відділ музичного театру.

Термін навчання: 6-8 років.

Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків

Адреса: м. Мукачево, вул. Волошина, 18

При школі діють відділи:

- хоровий

- хоровий і загальне фортепіано

- хоровий і спеціальне фортепіано.

Термін навчання: 8 років.

Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі

Адреса: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 16

Вивчаються предмети:

- рисунок

- живопис

- композиція

- скульптура

- історія мистецтва.

Для зарахування дитини до 1-го класу мистецького навчального закладу:

- необхідно подати заяву від одного з батьків дитини або особи, що їх замінює на ім'я директора мистецького навчального закладу разом із копією свідоцтва про народження дитини та підтверджуючими документами про наявність пільг (відповідно до Положення про плату за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста Мукачева) до Центру надання адміністративних послуг м. Мукачева (далі — ЦНАП).

- Терміни подачі заяв для зарахування дитини до 1-го класу мистецьких навчальних закладів міста Мукачева - з 01 квітня відповідного календарного року та не пізніше, як за три дні до початку конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), які проходитимуть на базі закладів.

- Прийом дітей до 1-го класу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу міста Мукачева здійснюється керівником закладу відповідно до списків, сформованих згідно бази даних та заяв, переданих від держателя Реєстру та Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на конкурсній основі (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди) у червні.

- Результати вступних іспитів (прослуховувань, співбесіди) оголошуються не пізніше 5 календарних днів після їх проведення. Зарахування на навчання проводиться наказом керівника закладу до початку відповідного навчального року.

- На основі сформованих списків за результатами конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди) заявнику необхідно представити до адміністрацій мистецьких навчальних закладів медичну довідку про стан здоров'я дитини встановленого зразка.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

54169401 2350598985222266 1326356828094726144 n

Прочитано 1007 разів

ГАЛЕРЕЯ