Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/З нагоди Міжнародного дня лялькаря у Мукачівській міській бібліотеці для дітей влаштували дефіле ляльок
Вівторок, 26 березня 2019 15:53

З нагоди Міжнародного дня лялькаря у Мукачівській міській бібліотеці для дітей влаштували дефіле ляльок

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Справжнє лялькове дефіле під назвою «Ну просто…лялечка» відбулося 21 березня у міській бібліотеці для дітей за участі місцевих майстринь Тетяни Кравчук, Світлани Ржевської та Валентини Жук з нагоди Міжнародного дня лялькаря. З першими ляльками в житті людини та подальшою їх історією, аж до сьогодення присутніх на зустрічі дітей ознайомила бібліотекар Алла Товтин. Мова йшла і про панну з порцеляни, і про принцесу ляльок Барбі, і про сучасні ляльки з пластику та з текстилю. Та особливу увагу було приділено лялькам ручної роботи – це лялька-мотанка, лялька-оберіг Мартиничка та лялька Тільда, прекрасні зразки яких були представлені на виставці-експозиції «Лялька – символ і забавка».

Майстрині із задоволенням ділилися своїм досвідом виготовлення ляльок. Так, пані Валентина продемонстрували дітям як можна зробити ляльку-ангелика, а майстриня Світлана навчила робити ляльку-оберіг (Мартиничку). Неймовірне захоплення у дівчат та хлопців викликали казкові персонажі пальчикового театру, які змайструвала Тетяна Кравчук. Діти, навіть, розгорнули ціле театралізоване дійство в імпровізованому театрі.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 122 разів

ГАЛЕРЕЯ