Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Концертне турне хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи до Німеччини
П'ятниця, 19 квітня 2019 16:45

Концертне турне хору хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи до Німеччини

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Днями хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи повернувся з концертної подорожі містами Німеччини. П'ятиденна концертна програма, з 12 по 16 квітня була цікавою і насиченою як концертними заходами так і приємним відпочинком.

13 квітня хор співав на месі і виступив з концертом в церкві Св.Егідіуса в м.Брук, де колектив на час перебування в Німеччині гостинно прийняло товариство "Ukrainehilfe Bruck e.V.".

14 квітня хор відвідав Мюнхен, де співав на Архиєрейській службі в українській греко-католицькій церкві Покрови Богородиці і Апостола Св.Андрія Первозванного. В теплій родинній атмофері, з численною аудиторією української громади колектив вітали Апостольський екзарх Німеччини і Скандинавії єпископ Петро Крик, парох церкви отець Володимир Войтович і Ірина Шум - консул Генерального консульства України в Мюнхені.

Після концерту смачний борщ і вареники в українській домівці додали сил учасникам хору для знайомства з старовинним центром Мюнхена.

У вільний від концертів час хлопці ознайомились з м.Брук, відвідали природний парк у Теублітц, мали захоплюючу екскурсію в Регенсбурзі, з його величними старовинними церквами, яку змістовно провів от.Олександр Сметанін. В катедральному соборі Св.Петра, учасники хору зустрілися з єпископом Рудольфом Водерхольцером, який після співу благословив і щиро привітав колектив.

Справжньою нагородою для хлопців за їхню старанність і відданість творчій справі, був відпочинок в аквапарку Бургленгенфельд, подарований товриством "Ukrainehilfe Bruck e.V."

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 245 разів

ГАЛЕРЕЯ