Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Депутатами затверджено актуалізацію звіту про оцінку частини нежитлового приміщення майна комунальної власності та надано дозвіл на оголошення конкурсу на право оренди
Четвер, 25 квітня 2019 17:48

Депутатами затверджено актуалізацію звіту про оцінку частини нежитлового приміщення майна комунальної власності та надано дозвіл на оголошення конкурсу на право оренди

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні на черговій сесії Мукачівської міської ради депутатами було підтримано рішення “Про затвердження актуалізації звіту про оцінку частини нежитлового приміщення майна комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 1 та розрахункової орендної ставки”.

Згідно з даним рішенням, затверджено Актуалізацію звіту суб'єкта оціночної діяльності фізичної особи-підприємця Шастун С.Г. від 12 квітня 2019 року “Про незалежну оцінку вбудованих приміщень (поз. на плані за №1-1, №1-2) загальною площею 21,7 кв.м., будівлі, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, м. Мукачево, пл.Кирила і Мефодія, 1”, а також розрахункову орендну ставку за частину даного нежитлового приміщення з функціональним призначенням: розміщення кафе, барів, закусочних, буфетів, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи - 208,00 (двісті вісім грн. 00 коп.) за 1 квадратний метр без урахування вартості спожитих енергоносіїв. Також відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради надано дозвіл на проведення комплексу робіт з організації та проведення конкурсу з надання права оренди частини нежитлового приміщення Мукачівського драматичного театру.

Детальніше з даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті Мукачівської міської ради у рубриці Документи/Рішення сесії міської ради.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 63 разів

ГАЛЕРЕЯ