Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Народний жіночий хор "Ліра" подарував мукачівцям чудову концертну програму
П'ятниця, 24 травня 2019 16:30

Народний жіночий хор "Ліра" подарував мукачівцям чудову концертну програму

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Гарне музично-пісенне свято з нагоди творчого звіту колективу подарували мукачівцям сьогодні у актовій залі Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу учасниці народного жіночого хору "Ліра" міського Будинку культури.

У концертній програмі прозвучали кращі українські та закарпатські народні пісні у виконанні народного жіночого хору "Ліра", вокального ансамблю "Едельвейс", тріо "Волошки" та солістів хору.

З вітальним словом до колективу та його керівника Віри Удварі звернулася начальник відділу культури Ірина Калій. Вона щиро подякувала учасницям народного колективу за творчу працю, за енергійність і життєрадісність, за той приклад, який вони показують молоді, а також привітала з чудовим ювілеєм керівницю хору Віру Удварі.

Привітали колектив і депутат Мукачівської міської ради Олександр Переста, Іван Колядка, член виконавчого комітету міської ради та Василь Маркулін, директор дитячого будинку-інтернату.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 107 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація