Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Талановиті учні мистецьких шкіл Мукачева серед переможців конкурсу-фестивалю "Таланти багатодітної родини"
Середа, 12 червня 2019 11:04

Талановиті учні мистецьких шкіл Мукачева серед переможців конкурсу-фестивалю "Таланти багатодітної родини"

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

5 червня талановиті учні дитячих шкіл мистецтв Мукачева демонстрували свою творчість у місті Ужгород на ХVІ обласному конкурсі-фестивалі "Таланти багатодітної родини", в якому взяли участь близько сотні талановитих дітей 92 з багатодітних сімей.

Приємно відмітити, що серед переможців конкурсу є і наші вихованці:

- перше місце у номінації "Інструментальне виконання" посіла Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв № 2);

- третє місце у номінації "Хореографічне мистецтво" зайняв хореографічний колектив "Юність" Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С.Мартона;

- перше та третє місця у номінації "Образотворче мистецтво" здобули вихованки Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі - Дербай Емма та Русин Амалія.

Щиро вітаємо переможців та їх викладачів-наставників, а також дякуємо за активну участь всім, хто виявив бажання брати участь у конкурсі!

Поїздку вихованців та викладачів мистецьких шкіл до обласного центру профінансовано за рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2019 рік, транспортні витрати склали 3300,00 грн.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 115 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація