Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/З міського бюджету для бібліотек Мукачева закуплено нові книги
Середа, 12 червня 2019 17:41

З міського бюджету для бібліотек Мукачева закуплено нові книги

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

За рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки для бібліотек Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи закуплено 209 примірників книг на загальну суму 24 963 гривень. Зокрема, для міської бібліотеки для дітей придбано 101 книгу на суму 10 040,00 грн., для читачів центральної міської бібліотеки ім. О.Духновича 108 книг на суму 14 923,00 грн.

Серед закуплених книг Мукачівської міської бібліотеки для дітей переважну більшість складає дитяча художня література, а також книги для навчання, дозвілля і розвитку маленьких читайликів. Фонди центральної міської бібліотеки ім. О.Духновича поповнилися у більшій мірі галузевою літературою: по психології, економіці, менеджменту, довідковими виданнями та новинки сучасної художньої літератури. Перелік придбаних видань було сформовано працівниками бібліотек, орієнтуючись на запити читачів.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 122 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація