Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради надано дозвіл на оприлюднення проекту рішення, що стосується пільг по оплаті за навчання у дитячих школах мистецтв
Четвер, 11 липня 2019 09:56

Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради надано дозвіл на оприлюднення проекту рішення, що стосується пільг по оплаті за навчання у дитячих школах мистецтв

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради було підтримано проект рішення “Про внесення змін до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) міста Мукачева, затвердженого рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 17.09.2018 року №259”.

Даним проектом регуляторного акта пропонується звільнити від оплати за навчання на 100% учнів, які отримують стипендію Мукачівської міської ради у галузі культури на відповідний навчальний рік з метою їх підтримки та заохочення.

Звертаємо увагу на те, що з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта буде розміщена в газеті “Мукачево”, а проект регуляторного акта з усіма додатками, відповідним аналізом регуляторного впливу можна знайти за посиланням http://mukachevo-rada.gov.ua (офіційний сайт Мукачівської міської ради / Розділ “Прозоре місто” (Регуляторна діяльність / Проекти регуляторних актів та АРВ). Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати протягом місяця з дня його опублікування на адресу розробника - відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради у письмовому вигляді або електронною поштою. Адреса розробника: 89600, м. Мукачево, пл. Духновича, 2, відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради, каб. №71 (ІІІ поверх); e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">v.cul@mukachevo-rada.gov.va.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 73 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація