Версія для друку
Вівторок, 16 липня 2019 11:20

Мукачівський драматичний театр представить виставу “Князь Корятович” на Міжнародному мистецькому фестивалі у Литві

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 24 по 28 липня у Литві відбудеться I Міжнародний фестиваль мистецтв "Мости мистецтва", що проходить за підтримки Українського культурного фонду. Формат фестивалю передбачає проведення концертів інструментального, хорового, хореографічного та театрального мистецтва, майстер-класи і круглі столи з представниками литовської громади, діячами культури та науковцями з актуальних питань розвитку культурного простору Литви та України.

Серед учасників проекту "Мости Мистецтва" і наш Мукачівський драматичний театр, який під час Міжнародного фестивалю представить глядачам виставу "Князь Корятович". Символічно, що вистава розповідає про історичну постать, спільну для України та Литви - князя Корятовича, володаря Мукачівського замку. Побачити це неймовірне історичне дійство, що заворожує світловими ефектами, акторською грою, сюжетними перипетіями та ефектною режисерською роботою, учасники та гості фесту зможуть 27 липня о 16:00 годині у дворику Музею годинників у Клайпеді та 28 липня о 19:00 годині у легендарному Тракайському замку. Також мукачівські театрали у складі української делегації фестивалю "Мости мистецтва" приймуть участь у святкуванні традиційного свята моря "Klaipeda sea festival".

Впевнені, що Мукачівський драматичний театр достойно представить наше місто на литовській сцені. Наразі наші актори активно готуються до поїздки, тож щиро побажаємо їм яскравих виступів, насиченого творчого обміну та незабутніх вражень!

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

66767250 774084726321460 4806879543157587968 n

 

 

 

Прочитано 151 разів
Відділ культури

Останні з Відділ культури