Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Запрошуємо до обговорення! Міністерство культури України проводить опитування громадської думки
П'ятниця, 19 липня 2019 09:05

Запрошуємо до обговорення! Міністерство культури України проводить опитування громадської думки

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З метою вивчення побажань населення до надання культурних послуг, з’ясування питань бачення громадянами сутності, потреб, поточного стану, проблем, перспектив та можливостей реалізації прав громадян у сфері культури, наявності, доступності та якості культурних послуг, рівня задоволеності організацією надання таких послуг, вивчення проблем галузі на місцевому рівні, Міністерство культури України проводить опитування громадської думки. Результати дослідження будуть використані в ході роботи над розробленням мінімального стандарту забезпечення громадян якісними і доступними культурними послугами та доцільності їх впровадження.

Опитування проводиться на загальнонаціональному рівні до 22 липня 2019 року шляхом заповнення онлайн анкети за посиланням.

Запропонована анкета складається з 40 запитань, розділених на 4 блоки: бачення сутності культури та культурного середовища свого місця проживання; розуміння власних культурних прав; побажання і пропозиції щодо змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами; загальні дані про респондента.

Запрошуємо взяти участь у цьому опитуванні та, по можливості, поширити дану анкету серед друзів. Знайомих, колег!

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 101 разів

ГАЛЕРЕЯ