Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Начальником відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради проведено виробничу нараду з керівниками закладів культури та мистецтв міста
Середа, 11 вересня 2019 11:30

Начальником відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради проведено виробничу нараду з керівниками закладів культури та мистецтв міста

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

10 вересня начальник відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірина Калій провела виробничу нараду з керівниками підпорядкованих відділу закладів культури та мистецтв міста.

У ході наради піднімалися питання стосовно виконання поточних планів, планування роботи на новий навчальний рік у школах естетичноговиховання, ознайомлення з програмами та рішеннями сесій міської ради та виконавчого комітету, що стосуються галузі, висвітлення інформації про проведену роботу на сторінках закладів у соціальній мережі Фейсбук тощо.

Проінформовано про виконання комплексної Програми розвитку культури і мистецтва міста у поточному році, зокрема, що стосується матеріально-технічної бази, виплати стипендій, підвищення кваліфікації працівників, участь учнів шкіл естетичного виховання, творчих колективів та індивідуальних виконавців у обласних, міжнародних конкурсах, фестивалях, виставках тощо. Також обговорено проведення найближчих культурно-мистецьких акцій, відзначення професійних свят. Керівникам підпорядкованих закладів дано конкретні завдання. Виконання доручень поставлено на контроль.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 104 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація