Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській міській бібліотеці відзначили День захисника України та вшанували пам'ять її Героїв
П'ятниця, 11 жовтня 2019 14:33

У Мукачівській міській бібліотеці відзначили День захисника України та вшанували пам'ять її Героїв

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича відбулася Година слави “Нам Україна вище над усе!”, участь у якій взяли військовослужбовці, учасники АТО, вихованці Мукачівського військового ліцею.

Глибокоемоційними стали виступи та присутність цього дня у залі наших захисників: Рустама Росула, Миколи Вуйтика, Олександра Гієвого, Владислава Гвеця та інших. Зі словами вітань до присутніх звернулася і головний спеціаліст відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Катерина Могилевець, яка щиро подякувала нашим захисникам за героїзм і мужність та вручила від імені міської влади подяки майбутнім захисникам країни - юним курсантам.

На учасників заходу чекала також святкова літературно-музична програма за участі поетів літературного об'єднання “Рідне слово” - Іми Микуліної та Богдана Сливчука, учнів Мукачівської дитячої школи мистецтв #1 ім. С. Мартона - вокального дуету у складі Олександри Косицької та Юліанни Кабацій (викладач - Інна Небесна), Дмитра Зийбера (викладач Ігор Білик), учениці Мукачівської дитячої школи мистецтв #2 Іванки Томаш (викладач Олексій Тулюк), а також учасниць зразкової естрадної студії міського Будинку культури Аліни Попович та Вікторії Купинець (керівник Олег Сватанов).

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 77 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація