Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Анонс "Мукачівського ТеаТрону". День третій - вистава "Над прірвою в житах" за мотивами п'єси Джерома Селінджера від Театральної студії “ВІК” м. Київ
Вівторок, 29 жовтня 2019 11:15

Анонс "Мукачівського ТеаТрону". День третій - вистава "Над прірвою в житах" за мотивами п'єси Джерома Селінджера від Театральної студії “ВІК” м. Київ

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Анонс "Мукачівського ТеаТрону". День третій - вистава "Над прірвою в житах" за мотивами п'єси Джерома Селінджера від Театральної студії “ВІК” м. Київ

Дорогі шанувальники театрального мистецтва, ми продовжуємо знайомити вас з учасниками фестивалю-конкурсу "Мукачівський ТеаТрон"!

Театральна студія "ВІК" з міста Києва буде третім театральним колективом, який бере участь у фестивалі-конкурсі. 29 жовтня Вашій увазі буде представлена вистава "Над прірвою в житах" за мотивами п'єси Джерома Селінджера.

Театральна студія «ВІК» – це молодий театральний організм або просто недержавний театр приватної форми власності, в репертуарі якого вистави «Хелемські мудреці», «Ковбойсторі», «Над прірвою в житах», «СуперТато». Студія була заснована в жовтні 2015 року, її ідейним лідером є режисер Микола Бабин. Дебютом цього колективу стала вистава «Хелемські мудреці». Теми, які піднімає колектив у своїх виставах, це те, що хвилює, в першу чергу, всіх «віківців», бо лиш у випадку органічної єдності людей і їхньої роботи народиться те, що зацікавить світ.

Найзнаменитіший роман Джерома Селінджера може бути названий сучасним «романом виховання» підростаючого покоління. Головний герой, шістнадцятирічний підліток Холден сам говорить, що у нього «перехідний вік», тобто проміжний час між дитинством і дорослістю. Період підліткового не сприйняття і безвідповідальності.

Але не лише цей мотив обумовлює поведінку Холдена. Головною метою спектаклю є показ подієвих фактів, які вплинули на психіку героя, на його вчинки.
А далі божевільна історія, яка сталася в Різдво. Крок в доросле життя, три дні наодинці з самим собою і навколишнім світом. Неусвідомлений «похід краєм прірви». Що врятує Холдена від падіння у прірву, заставить його різко подорослішати? Що сприяє народженню божевільної мрії: «Я собі уявляю, як табунець малечі грається серед поля — кругом жито й жито, куди не глянь. Тисячі дітлахів, і довкола — жодної людини, тобто жодної дорослої людини. Крім мене, звичайно. І моя справа – ловити малюків, щоб вони не зірвалися в прірву».

Все це ми зможемо прожити, відчути і осмислити під час перегляду вистави. Чекаємо на Вас. Початок о 18:00 год.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 91 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація