Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Театр пригод і фантастики “Каскадер” запрошує діток на виставу “Алладін і чарівна лампа”
П'ятниця, 29 листопада 2019 14:13

Театр пригод і фантастики “Каскадер” запрошує діток на виставу “Алладін і чарівна лампа”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вже цієї неділі, 1 грудня, о 12.00 год. на юних любителів театру чекає прем’єра казкового шоу-мюзиклу для дітей та дорослих “Аладдін і чарівна лампа” від Театру пригод і фантастики “Каскадер” .

Творці хітових музичних вистав “Рапунцель. Казка про зниклу принцесу”, “Кіт у чоботях”, “Снігова королева. Сила гарячого серця”, “Білосніжка та семеро гномів” широко відомих в Україні та за її межами, вирішили звернутись до героя найпопулярнішої казки арабського циклу “Тисяча та одна ніч”. Йдеться про пригоди Аладдіна, веселого бідняка, який знайшов чарівну лампу та підкорив серце найгарнішої східної принцеси. Закоханий у прекрасну принцесу злидар Аладдін потрапляє у таємничу печеру і знаходить чарівну лампу. Мешканець лампи – Джинн, вибравшись на волю, обіцяє виконати три бажання юнака. І тут починаються справжні пригоди!

Вистава прийде до смаку, як дітям будь-якого віку, так і дорослим, тому що цей мюзикл – це, перш за все, якісне шоу, добрий цікавий сюжет, гарна музика, сучасна хореографія, двобої на мечах. Вам обов’язково сподобаються яскраві костюми, інтерактивне спілкування з усіма глядачами, дотепні жарти та мелодійні пісні. Кожен, хто відвідає нашу виставу отримає море позитивних емоцій і незабутніх вражень від чудової атмосфери свята, створеної спеціально для вас і вашої дитини

Буде цікавою для будь-якої глядацької аудиторії.

Рекомендована для сімейного перегляду.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 49 разів

ГАЛЕРЕЯ