Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Підсумки першого засідання конкурсної комісії по добору директора Центру громадськості та національних культур
П'ятниця, 29 листопада 2019 14:16

Підсумки першого засідання конкурсної комісії по добору директора Центру громадськості та національних культур

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

28 листопада у сесійній залі Мукачівської міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунальної установи “Центр громадськості та національних культур” Мукачівської міської ради.

По завершенні прийому документів, який тривав з 16 жовтня по 14 листопада включно, заяви на керівну посаду Центру громадськості та національних культур, подали три претенденти, а саме: Бобинець Микола Миколайович, Галай Олександр Юрійович, Горват Віталій Васильович.

З метою визначення переможця на посаду керівника даного закладу відділом культури 8 листопада була створена відповідна комісія для проведення конкурсного добору на посаду директора Центру громадськості та національних культур. Шляхом голосування, під час засідання, було обрано голову конкурсної комісії – начальника відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірину Калій.

Далі комісія перейшла до розгляду документів кандидатів, за результатами чого було вирішено допустити усіх трьох претендентів до участі у другому засіданні конкурсної комісії по добору на посаду директора Центру громадськості та національних культур. Результати розгляду документів були повідомлені кандидатам електронною поштою та у режимі телефонного зв’язку.

Відеозапис першого засідання можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=yQRWQ_yG_1U

Друге засідання конкурсної комісії, що передбачає співбесіду з кандидатами, їх представлення проектів розвитку закладу на 1 і 5 років та обрання керівника закладу, відбудеться 4 грудня (середа) о 15.00 годині у малому залі виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 221 разів

ГАЛЕРЕЯ