Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Обласний семінар та відкритий урок по класу фортепіано проведено у Мукачівській дитячій школі мистецтв № 2
Четвер, 05 грудня 2019 11:36

Обласний семінар та відкритий урок по класу фортепіано проведено у Мукачівській дитячій школі мистецтв № 2

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Обласний семінар та відкритий урок по класу фортепіано проведено у Мукачівській дитячій школі мистецтв № 2

Сьогодні у Мукачівській дитячій школі мистецтв № 2 пройшов обласний семінар та відкритий урок по класу фортепіано на тему: «Розвиток навичок читання нот з листа на уроках фортепіано». Урок провела досвідчений викладач Райко Тетяна Іванівна з ученицею підготовчого класу Тулюк Іванною та ученицею 4 класу Лавкай Елеонорою.

Метою уроку було використання навичок читки з листа в донотному періоді та з учнями середніх класів. Відповідальний викладач-методист циклової комісії Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора, заслужений працівник культури України, лауреат премії ім.Д.Задора Теличко Тетяна Юріївна відмитила роботу викладача та високий професіоналізм.

На закінчення юні талановиті вихованки школи порадували слухачів гарним виступом в дуеті (скрипка-фортепіано), де Лавкай Елеонора виступила в якості концертмейстера.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 53 разів

ГАЛЕРЕЯ