Ви тутКультура/Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради/Проведено поточний ремонт бібліотеки та Будинку культури села Нижній Коропець Мукачівської міської ОТГ
Четвер, 07 травня 2020 14:28

Проведено поточний ремонт бібліотеки та Будинку культури села Нижній Коропець Мукачівської міської ОТГ

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відділом культури Мукачівської міської ради профінансовано витрати, пов'язані з поточним ремонтом приміщення та електропроводки в приміщеннях бібліотеки та Будинку культури с. Нижній Коропець.  Загальна вартість виконаних робіт складає 199 тис.817 грн..

Зокрема, проведено роботи для забезпечення якісної і безперебійної роботи електромережі у закладах: встановлення щитків, вимикачів та перемикачів, прокладання кабелів та проводів, демонтаж старих та встановлення нових світильників і розеток, установка 12-ти та 7-ми секційних електрорадіаторів (8 шт.) та інші монтажні роботи. Також замовником виконано ряд робіт по поточному ремонту приміщень: проведено часткову заміну стелі Армстронг, демонтаж дверних коробок та встановлення дверних металопластикових блоків, шпаклювання стін, улаштування покриття з ламінату, керамічної плитки, штукатурка та фарбування частини стіни фасаду тощо.

Відділ культури  Мукачівської міської ради

Прочитано 70 разів

ГАЛЕРЕЯ