Ви тутКультура/Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради/Виконавчим комітетом у новій редакції затверджено структуру та штатну чисельність Палацу культури і мистецтв
Вівторок, 14 липня 2020 12:48

Виконавчим комітетом у новій редакції затверджено структуру та штатну чисельність Палацу культури і мистецтв

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

       Під час проведення позачергового засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради, підтримано проект рішення “Про затвердження структури та штатної чисельності комунального закладу “Палац культури і мистецтв” Мукачівської міської ради (нова редакція)”.

Дане рішення прийнято з метою організації якісного функціонування закладу та враховуючи його виробничі потреби. Загальна штатна чисельність Палацу культури і мистецтв збільшена до 40 штатних одиниць. З них: адміністративно-господарський та творчий персонал у кількості 12 штатних одиниць (зокрема, введено посаду “провідний методист-організатор” (1 шт.од.), виведено посаду “освітлювач” та введено “технік” (1 шт.од.), технічні службовці та обслуговуючий персонал – 6 чоловік (виведено посади “діловод” та гардеробник”, збільшено по на 1 штатну одиницю “чергового” та “прибиральника”).

Зазначимо, що до складу Палацу культури і мистецтв входять 10 керівників творчих колективів (народних: цирк “Дружба”, хореографічний колектив “Сучасник”, жіночий хор “Ліра”, фольклорний колектив “Руснаки”, хореографічний колектив “Валері”; зразкових: хореографічний колектив, хореографічний колектив “Оленка”, естрадна дитяча студія та циркова студія; та вокальний ансамбль “Бревіс”). На правах відокремлених структурних підрозділів (філій) до структури комунального закладу “Палац культури і мистецтв” Мукачівської міської ради також входять клубні заклади, що розташовані в межах Мукачівської міської ОТГ, загальна штатна чисельність яких складає 12 чоловік.

Відділ культури Мукачівської міської ради

 

 

 

 

Прочитано 65 разів

ГАЛЕРЕЯ