Четвер, 17 грудня 2015 10:46

Святий Миколай вже поспішає у Мукачево

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

І вже 17 грудня 2015 року, о 14.00 годині, Святий Миколай завітає до читальної зали міської дитячої бібліотеки, де відбудеться загальноміський конкурс для юних читачів “Розкажу Миколаю, про що я читаю”. У цей день, з нагоди відзначення новорічно-різдвяних свят, у “Камінній залі” дитячої художньої школи ім. Міхая Мункачі, відбудеться відкриття виставки творчих робіт учнів закладу, а також концертна програма за участі учнів дитячих шкіл мистецтв №1 ім. С.Мартона та №2.  Початок о 15 годині.

18 грудня, у залі обласного театру драми та комедії відбудеться благодійна вистава “До нас завітай, Святий Миколай” за участі вихованців зразкового колективу “Росинка” театрального відділу дитячої школи мистецтв №2.

Та найочікуваніша подія цього дня почнеться з 16.30 години, коли на центральних вулицях міста Мукачева з'являться Миколайчики, які святковим парадом йтимуть, співаючи новорічно-різдвяні пісні до міської Ялинки, яка вже о 17 годині, за допомогою Святого Миколая та всіх присутніх на площі, запалає яскравими святковими вогниками. Також, ми дізнаємось про переможців VІ Мукачівського загальноміського дитячо-юнацького конкурсу «Ялинкова прикраса»,  побачимо їх роботи, за які переможці отримають гарні нагороди.

Разом з Миколайчиками всі бажаючі зможуть поспівати, танцювати, провести веселі розваги та ще й отримати солодкі подарунки.

А хто має бажання в цей день також стати Миколайчиком, то запрошуємо всіх, від малого до великого, у костюмі Миколая, взяти участь у параді.

19 грудня, з 12.00 до 13.00 години, Святий Миколай завітає до замку “Паланок”, де радо буде вітати малечу і пригощати солодкими подарунками.  Також, з 14.00 до 15.00 години, у “Лицарській залі” Мукачівського історичного музею відбудеться благодійна акція, в якій будуть представлені творчі роботи членів громадських організацій та товариств людей з інвалідністю, і які можна буде придбати.

Прочитано 1006 разів

ГАЛЕРЕЯ