Вівторок, 02 квітня 2019 10:25

Дитячі школи мистецтв (школи естетичного виховання)

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Мистецьку освіту в місті Мукачеві забезпечують 4 початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (школи естетичного виховання), які надають державні гарантії естетичного виховання підростаючого покоління:

Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона

Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі

Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків.

З метою підтримки, стимулювання, розвитку талановитих та обдарованих дітей, які протягом навчального року досягли високих результатів на різного рівня фестивалях-конкурсах, щорічно (з вересня по травень місяць) кращим учням мистецьких закладів виплачуються стипендії Мукачівської міської ради у розмірі 1000,00 грн.

У школах встановлено шестиденний робочий тиждень. У канікулярні, вихідні, святкові та неробочі дні заклади працюють за окремим планом.

Відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) міста Мукачева, у закладах встановлено щомісячний розмір плати за навчання дітей:

Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім. С.Мартона та Мукачівська дитяча школа мистецтв №2:

- фортепіано, гітара, вокал, хореографія - 320,00 грн.

- саксофон - 320,00 грн.

- баян, акордеон - 210,00 грн.

- скрипка, ксилофон, кларнет, флейта, сопілка - 200,00 грн.

- труба, мідні духові, ударні, тромбон, тенор, баритон, альт, валторна бас - 180,00 грн.

- віолончель - 130,00 грн.

Мукачівська дитяча художня школа ім. М.Мункачі:

- образотворче мистецтво — 250,00 грн.

Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків:

- хоровий відділ і спеціальне фортепіано — 300,00 грн.

- хоровий відділ і загальне фортепіано — 250,00 грн.

- хоровий відділ — 200,00 грн.

Для окремих категорій дітей, згідно Положення, встановлені пільги.

Прийом учнів до мистецьких навчальних закладів здійснюється у Центрі надання адміністративних послуг (м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2) на підставі заяв батьків та вступних іспитів, які проходять безпосередньо у обраних закладах. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять.

Для зарахування дитини до 1-го класу мистецького навчального закладу відповідно до Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) міста Мукачева:

- необхідно подати заяву від одного з батьків дитини або особи, що їх замінює на ім'я директора мистецького навчального закладу разом із копією свідоцтва про народження дитини та підтверджуючими документами про наявність пільг (відповідно до Положення про плату за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах міста Мукачева) до Центру надання адміністративних послуг м. Мукачева (далі — ЦНАП). Заявник несе персональну відповідальність за недостовірно надану реєстраторові інформацію.

- Терміни подачі заяв для зарахування дитини до 1-го класу мистецьких навчальних закладів міста Мукачева - з 01 квітня відповідного календарного року та не пізніше, як за три дні до початку конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), які проходитимуть на базі закладів.

- Прийом дітей до 1-го класу початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу міста Мукачева здійснюється керівником закладу відповідно до списків, сформованих згідно бази даних та заяв, переданих від держателя Реєстру та Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на конкурсній основі (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди) у червні.

- Результати вступних іспитів (прослуховувань, співбесіди) оголошуються не пізніше 5 календарних днів після їх проведення. Зарахування на навчання проводиться наказом керівника закладу до початку відповідного навчального року.

- На основі сформованих списків за результатами конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди) заявнику необхідно представити до адміністрацій мистецьких навчальних закладів медичну довідку про стан здоров'я дитини встановленого зразка.

У випадку наявності у закладі вакантного місця, приймання учнів може здійснюватися і протягом навчального року на безконкурсній основі.

Прочитано 787 разів Останнє редагування Понеділок, 08 квітня 2019 16:20

ГАЛЕРЕЯ