Заклади культури і мистецтва

Понеділок, 02 листопада 2015 22:56

Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Директор: Кешеля Маріанна Василівна

Адреса: м. Мукачево, вул. Грушевського, 10

Контактний телефон: (03131) 2-14-59

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook: Мукачівська дитяча школа мистецтв 2

 

 

При школі діють відділи:

  • фортепіанний;
  • народних інструментів;
  • оркестровий;
  • музично-теоретичний;
  • вокального співу;
  • відділ музичного театру.

Термін навчання: 6-8 років.

На кожному відділі створені та успішно працюють дитячі творчі колективи великих і малих форм. На професійному рівні проводиться робота з індивідуальними виконавцями в класах сольного співу, духових, народних, струнно-смичкових інструментів, в класах фортепіано, гітари та інших інструментів.

Два дитячі колективи носять почесне звання “зразковий”:

- зразковий хор учнів молодших класів - керівник Віталія Гуті;

- зразковий дитячий театр “Росинка” - керівник Вероніка Тищук.

Учнівські та викладацькі колективи школи є постійними учасниками всіх мистецьких заходів у місті, систематично беруть участь та займають призові місця на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

У школі діє шестиденний робочий тиждень. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять. У канікулярні, вихідні, святкові та неробочі дні заклад працює за окремим планом.

Відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) міста Мукачева, у закладі встановлено щомісячний розмір плати за навчання дітей:

- фортепіано, гітара, вокал, хореографія - 320,00 грн.

- саксофон - 320,00 грн.

- музичний театр - 250,00 грн.

- баян, акордеон - 210,00 грн.

- скрипка, ксилофон, кларнет, флейта, сопілка - 200,00 грн.

- труба, мідні духові, ударні, тромбон, тенор, баритон, альт, валторна бас - 180,00 грн.

- віолончель - 130,00 грн.

Для окремих категорій дітей, згідно Положення, встановлені пільги.

Зарахування дитини до 1-го класу Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 здійснюється відповідно до Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) міста Мукачева на підставі заяв батьків надаються до Центру надання адміністративних послуг (м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2) та вступних іспитів, які проходять безпосередньо у закладі. Терміни подачі заяв для зарахування дитини до 1-го класу - з 01 квітня відповідного календарного року та не пізніше, як за три дні до початку конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), які проходитимуть на базі закладу. У випадку наявності у закладі вакантного місця, приймання учнів може здійснюватися і протягом навчального року на безконкурсній основі.

З історії закладу

Історія Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 бере початок з 1963 року, коли у місті була створена вечірня музична школа робітничої молоді, яку у 1988 році було реорганізовано в дитячу музичну школу №2. 1996 року дитяча музична школа отримала статус дитячої школи мистецтв №2.

Прочитано 5832 разів Останнє редагування Понеділок, 08 квітня 2019 16:19

ГАЛЕРЕЯ