Заклади культури і мистецтва

Понеділок, 02 листопада 2015 23:00

Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків

Директор:Волонтир Володимир Ілліч

Адреса:м. Мукачево, вул. Волошина, 18

Контактний телефон:(03131) 2-10-94

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook:Mukachevo Boys And Young Men Choir/Хорова школа хлопчиків та юнаків

 

Мукачівська хорова школа вже давно відома в Україні і за кордоном як центр дитячого і юнацького хорового мистецтва. За роки своєї творчої діяльності хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи репрезентував хорове мистецтво України більше ніж в 20 країнах Європи: Литві, Латвії, Естонії, Росії, Словенії, Словаччині, Чехії, Югославії, Польщі, Угорщині, Німеччині, Австрії, Франції, Бельгії, Італії, Іспанії, Португалії, Голландії, Румунії та ін.

При школі діють відділи:

  • хоровий;
  • хоровий і загальне фортепіано;
  • хоровий і спеціальне фортепіано.

Термін навчання: 8 років.

У школі діє шестиденний робочий тиждень. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять. У канікулярні, вихідні, святкові та неробочі дні заклад працює за окремим планом.

Відповідно до «Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) міста Мукачева», у закладі встановлено щомісячний розмір плати за навчання дітей:

- хоровий відділ і спеціальне фортепіано — 300,00 грн.

- хоровий відділ і загальне фортепіано — 250,00 грн.

- хоровий відділ — 200,00 грн.

Для окремих категорій дітей, згідно Положення, встановлені пільги.

Зарахування дитини до 1-го класу Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків здійснюється на підставі заяв батьків надаються до Центру надання адміністративних послуг (м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2) та вступних іспитів, які проходять безпосередньо у закладі. Терміни подачі заяв для зарахування дитини до 1-го класу - з 01 квітня відповідного календарного року та не пізніше, як за три дні до початку конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), які проходитимуть на базі закладу. У випадку наявності у закладі вакантного місця, приймання учнів може здійснюватися і протягом навчального року на безконкурсній основі.

Детальніше:

Положення про порядок зарахування дітей до 1-го класу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) міста Мукачева

З історії закладу

Історія Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків, однієї з перших в Україні, розпочинається з 1983 року, з часу заснування Мукачівського хору хлопчиків – хорової студії, на базі якої в 1989 році створена Мукачівська міська експериментальна хорова школа хлопчиків та юнаків, а в 1991 році – Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків як державний мистецький навчальний заклад. Засновник хорової школи і хору хлопчиків та юнаків – Володимир Волонтир, відомий далеко за межами України композитор, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки композиторів України, лауреат Всеукраїнської премії ім. В.Косенка, обласної премії ім. Д. Задора, почесний громадянин міста Мукачева, незмінний директор хорової школи і художній керівник хору хлопчиків та юнаків.

Прочитано 4421 разів Останнє редагування Понеділок, 08 квітня 2019 16:19

ГАЛЕРЕЯ