Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Фінанси міста/Надходження та використання коштів міського бюджету/Надходження до бюджету міста Мукачево податку на прибуток та частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств міста за січень-вересень 2018 року

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 11 жовтня 2018 17:34

Надходження до бюджету міста Мукачево податку на прибуток та частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств міста за січень-вересень 2018 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності у розмірі 100% зараховується до загального фонду міського бюджету   м. Мукачева.

Відповідно до Податкового кодексу України базова (основна) ставка податку на прибуток становить 18 % .

За звітній період підприємствами і організаціями, що належать до комунальної власності міста, сплачено до міського бюджету 1197,3 тис. грн. податку на прибуток. Виконання становить 139,3 відсотка. Понад план надійшло 337,3 тис. грн.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 593,2 тис. грн. або в 2 рази більше.

Найбільшими платниками податку на прибуток до міського бюджету м.Мукачева за звітній період є:

  • КП «Мукачівське кар'єроуправління» - питома вага в обсязі надходжень складає 84,6 відс.;
  • ММКП «Центр інформаційних систем» - 5,4 відс.;
  • ММКП «Мукачівпроект» - 5,4 відс.

Відповідно до рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради від 30.11.2017 року № 845 «Про Порядок відрахування до Мукачівського міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами міста Мукачева», комунальні підприємства, засновником яких є міська рада, сплачують до бюджету міста 30 % чистого прибутку, що залишається після сплати податків, встановлених чинним законодавством.

За січень-вересень 2018 року до міського бюджету міста Мукачева надійшли кошти в сумі 455,5 тис. грн., як частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до відповідного міського бюджету.

           

Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 85 разів

ГАЛЕРЕЯ