Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Фінансове управління/Фінанси міста/Надходження та використання коштів міського бюджету/Надходження податку на доходи фізичних осіб до міського бюджету міста Мукачева за січень – вересень 2018 року

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 17 жовтня 2018 17:53

Надходження податку на доходи фізичних осіб до міського бюджету міста Мукачева за січень – вересень 2018 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Податок на доходи фізичних осіб зберігає позицію найвагомішого за обсягами джерела наповнення дохідної частини міського бюджету. Питома вага його в сумі власних доходів загального фонду міського бюджету у звітному періоді складає 59,8 відсотка.

Як зазначено в Бюджетному кодексі України до бюджетів міст обласного значення зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що сплачується (перераховується) згідно з Податковим кодексом України на території міста.

Так, фактичні надходження цього податку за січень-вересень 2018 року становлять в сумі 247 млн. 727,4 тис. грн., рівень виконання становить 101,0 відс., що на 2млн. 522,4 тис. грн. більше від планових призначень на відповідний період.

У порівнянні до минулого року надходження по податку на доходи фізичних осіб збільшились на 43 млн. 943,8 тис. грн. або 21,6 відсотків.

0255

 

У структурі податку на доходи фізичних осіб найбільшу питому вагу маєподаток на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати85,5%.

Основними бюджетоутворюючими підприємствами, які сплатили найбільші суми податку на доходи фізичних осіб за січень-вересень 2018 року є: завод «Флекстронікс ТЗОВ», Філія Львівська залізниця ПАТ «Українська залізниця», УАП ТОВ «Фішер-Мукачево», Управління освіти, ПАТ Мукачівський завод «Точприлад».

Основні чинники, які впливають на надходження податку на доходи фізичних осіб:

  • зростання фонду оплати праці у зв’язку зростанням мінімальної заробітної плати до 3723 грн. та зростанням середньомісячної заробітної плати працівників;
  • збільшення кількості робочих місць;
  • своєчасна виплата заробітної плати;
  • легалізація виплати заробітної плати.

Найбільший ріст фонду оплати праці спостерігається по наступних підприємствах, установах та організаціях: ТОВ „Фішер-Мукачево ЛТД”, ТзОВ «Флектронікс», філії Львівська залізниця ПАТ "Українська залізниця", ПАТ Мукачівський завод „Точприлад”, ТОВ «Маркет Рітейл», ТОВ «Епіцентр К», та інших.

Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 129 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація